Home ShowBiz Video provokuese në pishinë, Era djeg rrjetin teksa ekspozon të pasmet
Video provokuese në pishinë, Era djeg rrjetin teksa ekspozon të pasmet
0

Video provokuese në pishinë, Era djeg rrjetin teksa ekspozon të pasmet

0
0

Edhe pse ka rënë disi në qetësi sa i takon muzikës, këngëtarja Era Istrefi vijon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Vetëm pak kohë më parë ajo festoi ditëlindjen në një festë surprizë, organizuar nga familjarët në ambjentet e shtëpisë së saj.

Atë e shohim vazhdimisht të ndajë me fansat në rrjetet sociale momente të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi duket se ka nisur pushimet dhe me anë të një videoje në instagram e shohim më në formë se kurrë.

Më një palë bikini ngjyrë portokalli Era shfaqet tejet joshëse në pishinë teksa ekspozon të pasmet duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Link: https://www.instagram.com/eraistrefi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B25INL4FRjq/