Home ShowBiz Me bikini pas rënies nga pesha, Fifi tërheq vëmendjen e të gjithëve
Me bikini pas rënies nga pesha, Fifi tërheq vëmendjen e të gjithëve
0

Me bikini pas rënies nga pesha, Fifi tërheq vëmendjen e të gjithëve

0
0

Fifi është një prej këngëtareve më të dashura për publikun e cila së fundmi ka tërhequr vëmendjen edhe për faktin që ka rënë shumë në peshë.

Ajo ka nisur pushimet në jug të vendit dhe me anë të disa fotove ka treguar se sa shumë ka ndryshuar pas rënies në peshë.

Për herë të parë këngëtarja ka pozuar me bikini dhe duket qartë transformimi që ka pësuar trupi i saj.

Fifi ka treguar gjatë një interviste se i është dashur të bjerë nga pesha për shkak të problemeve shëndetësore dhe jo vetëm që ja ka arritur qëllimit, por duket shumë mirë.

Këngëtarja ka marrë shumë mesazhe nga miq e fansa të saj, të cilët e kanë komplimentuar për format që ka arritur falë rënies nga pesha.

View this post on Instagram

Its the vitamine sea effect 🌊

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

Link: https://www.instagram.com/p/CDO_CVxAzJZ/

View this post on Instagram

She remembered who she was and the game changed 🤫😘

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

Link: https://www.instagram.com/p/CDMZQhLA18A/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CCzGN0pAQ1g/