Home ShowBiz Më e nxehtë se kurrë, Elvana djeg rrjetin me bikini
Më e nxehtë se kurrë, Elvana djeg rrjetin me bikini
0

Më e nxehtë se kurrë, Elvana djeg rrjetin me bikini

0
0

Këngëtarja Elvana Gjata nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, por kur vendos të kthehet herë pas here, është gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Këtë herë ajo ka postuar disa foto ku pozon me një palë bikini ndërsa ekspozon format e saj perfekte.

Elvana duket super joshëse dhe shfaqet më në formë se kurrë teksa pozon me një palë bikini bardhë e zi, duke ekspozuar format e saj perfekte.

Këngëtarja ka arritur të marrë mesazhe nga më të ndryshmet nga miq dhe ndjekës të saj në rrjetet sociale të cilët nuk kanë nguruar ta komplimentojnë.

View this post on Instagram

@jlconsultingalbania

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Link: https://www.instagram.com/p/CFaC50gMuqL/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8KBt6uptRe/