Home ShowBiz Një ëngjëll në duart e mamit dhe babit, Sara poston portretin më të bukur familjar
Një ëngjëll në duart e mamit dhe babit, Sara poston portretin më të bukur familjar
0

Një ëngjëll në duart e mamit dhe babit, Sara poston portretin më të bukur familjar

0
0

Sara Hoxha dhe Ledri Vula u bënë prindër të një vajze në mes të muajit dhjetor.

Ata vendosën ta quajnë vogëlushen Poem Blu dhe nuk hezituan të prezantonin që në fillim portretin e saj të ëmbël.

Sara është më aktive në instagram dhe poston vazhdimisht foto dhe video të vogëlushes duke na treguar momente të veçanta dhe mimikat e ëmbla të Poem Blu.

Së fundmi ata të tre kanë realizuar një sesion fotografik ku vogëlushja është pozicionuar në duart e mamit dhe babit, të cilët bashkë me të në duar janë duke u përqafuar.

“Ti na vodhe zemrat tona”, shkruan Sara krahas fotos ku shohim se ka marrë me qindra komente nga miq, fansa e të afërmm, të cilët nuk mundën dot ti rezistonin ëmbëlsisë së kësaj fotoje.

saraa

Link: https://www.instagram.com/p/CJ9PIn7HPj_/

sara

Link: https://www.instagram.com/p/CJ6s7NNHCOS/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CCdbYpnHr4A/