Home Aktualitet Humbje e trishtë! Ndahet nga jeta në moshën 16 vjeçare aktori i njohur
Humbje e trishtë! Ndahet nga jeta në moshën 16 vjeçare aktori i njohur
0

Humbje e trishtë! Ndahet nga jeta në moshën 16 vjeçare aktori i njohur

0
0

Akori Logan Williams është ndarë nga jeta në moshën 16 vjeçare si pasojë e mbidozës narkotike.

Shërbimi Kanadez i BC i Kanadasë thotë se Logan vdiq nga një “toksicitet i paligjshëm i drogës’.

Sipas raportit të mjekësisë, marrë nga NY Post, Logan “luftoi me shqetësimet e shëndetit mendor dhe kishte një histori të konsumimit të substancave të paligjshme”.

Dhe tre muaj para vdekjes së tij, Logan thuhet se nuk reagoi pasi kishte konsumuar substanca, edhe pse raporti nuk ishte specifik.

Linku: https://www.tmz.com/2021/09/09/the-flash-actor-logan-williams-cause-of-death-fentanyl/

Burimi i fotos: https://unsplash.com/