Home Aktualitet Humbje e papritur! Ndahet nga jeta kampioni shqiptar i sportit
Humbje e papritur! Ndahet nga jeta kampioni shqiptar i sportit
0

Humbje e papritur! Ndahet nga jeta kampioni shqiptar i sportit

0
0

Sporti shqiptar ka humbur një nga emrat më të njohur.

Kampioni i suksesshëm i aeronautikës në Kosovë, Hizdri Gubetini është ndarë nga jeta në moshën 44 vjeçare.

Miqtë thonë se ai vdiq krejt papritur dhe se nuk vuante nga asnjë problem shëndetësor.

Ai ishte shumë i suksesshëm në garat e parashutizmit në arenën ndërkombëtare, duke u radhitur si i 17-ti në botë.

Linku: https://www.facebook.com/search/top/?q=Hizdri%20Gubetini%20

Burimi i fotos: pexele.com