Home ShowBiz Të gjithë po e ngatërrojnë me Triksën, ndryshimi i Aleksias bën lëmsh ndjekësit
Të gjithë po e ngatërrojnë me Triksën, ndryshimi i Aleksias bën lëmsh ndjekësit
0

Të gjithë po e ngatërrojnë me Triksën, ndryshimi i Aleksias bën lëmsh ndjekësit

0
0

Aleksia Peleshi ka qenë në fokusin e mediave për shkak të romancës me Romeon.

Së fundmi ka vendosur të bëjë një ndryshim dhe të gjithë po e ngatërrojnë me Triksën.

Ngjyra e flokëve është e ngjashme dhe fakti se ata janë kunata ka bërë rrjetin të gumëzhijë.

Vetë Peleshi është habitur nga reagimi i ndjekësve sa një pjesë të tyre i ka ndarë në rrjete sociale.

Për sa i përket lidhjes së tyre,  Aleksia është shprehur se këto vendime i përkasin Donaldit. Në momentin që ai është i lumtur të gjithë janë të lumtur.

Linku: https://www.instagram.com/stories/aleksiapeleshi/2755541911458160605/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/aleksiapeleshi/