Home ShowBiz Luizi provokon Ilir Sharqirin, balerini u zbulon banorëve se kush do fitojë BBV sipas tij
Luizi provokon Ilir Sharqirin, balerini u zbulon banorëve se kush do fitojë BBV sipas tij
0

Luizi provokon Ilir Sharqirin, balerini u zbulon banorëve se kush do fitojë BBV sipas tij

0
0

Ditën e djeshme, në shtëpinë e famshme ka hyrë fituesi i edicionit të parë të “Big BrotherVIP”, Ilir Sharqiri.

Balerini i njohur është futur në kuadrin e një loje që Vëllai i Madh ka urdhëruar banorët të zbatojnë.

Ata nuk duhet të reagojnë për çdo lloj situate të çuditshme që mund të përballen brenda në shtëpi.

Megjithatë ky urdhër nuk arriti t’i përmbajë banorët, të cilët nisën menjëherë bisedën me Ilirin.

Teksa qëndron me banorët Iliri takon Luizin dhe i ofron atij një cigare.

Ndër të tjera ai pati një bisedë me këngëtarin, ku ky i fundiz e ka pyetur balerinin se kush do të fitojë sipas tij.

“Kush ka hyrë i parë do dal i fundit…”, është shprehur fillimisht Iliri.

“Olta ka hyrë”, ia kthen Luizi.

“Ti hyre i fundit, por ndoshta është anasjelltas këtë vit…”, ka përfunduar balerini.

Linku: https://www.instagram.com/reel/CoVBxxxD0cO/?utm_source=ig_web_copy_link

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Cg4YtoQsuIh/?utm_source=ig_web_copy_link