Home Sport Lionel Messi shpenzon shumën marramendëse për kolegët e tij
Lionel Messi shpenzon shumën marramendëse për kolegët e tij
0

Lionel Messi shpenzon shumën marramendëse për kolegët e tij

0
0

Lionel Messi shpenzoi për 35 iPhone të artë për shokët dhe stafin e tij fitues të Kupës së Botës

Lionel Messi shpenzoi një shumë të madhe për 35 iPhone ari për shokët dhe stafin e tij fitues të Kupës së Botës.

Lionel Messi dhe bashkëlojtarët e tij në Argjentinë duke festuar fitimin e Kupës së Botës

Çdo telefon ari 24 karatësh ka të gdhendur emrin e lojtarit, numrin dhe logon argjentinase. Telefonat nuk ishin të lirë. The Sun ka zbuluar se ai ka shpenzuar 175,000 £ në telefon.

“Ai tha se donte një dhuratë të veçantë për të gjithë lojtarët dhe stafin për të festuar fitoren e mrekullueshme.

Linku: https://www.givemesport.com/lionel-messi-spent-big-on-35-gold-iphones-for-his-world-cup-winning-teammates-staff/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CpMNYDfI7g4/

tags: