Home ShowBiz Mes lotësh dhe emocionesh, Keisi merr surprizën më të bukur brenda shtëpisë së famshme
Mes lotësh dhe emocionesh, Keisi merr surprizën më të bukur brenda shtëpisë së famshme
0

Mes lotësh dhe emocionesh, Keisi merr surprizën më të bukur brenda shtëpisë së famshme

0
0

Ditën e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP”, kanë hyrë disa fëmijë të sindromës Down.

Ata kaluan disa momente së bashku me banorët, ku Keisi papritur është prekur pasi i është kujtuar vëllai i saj i vogël.

Në Prime të sotëm, ajo mori një surprizë tepër të bukur.

Gjatë spektaklit Keisi, mes lotëve dhe emocioneve ka mundur të takojë vëllain e saj.

Linku: Big Brother VIP

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CoiSlHHNWxf/?utm_source=ig_web_copy_link