Home ShowBiz Nuk beson në jetëgjatësinë e romancës së Luzit dhe Kiarës, Olta zbulon arsyen e fortë
Nuk beson në jetëgjatësinë e romancës së Luzit dhe Kiarës, Olta zbulon arsyen e fortë
0

Nuk beson në jetëgjatësinë e romancës së Luzit dhe Kiarës, Olta zbulon arsyen e fortë

0
0

Gjatë mbrëmjes së sotme në “Prime” janë diskutuar një sërë diskutimesh mes banorëve.

Në shtëpinë e famshme prej kohësh Luizi dhe Kiara vazhdojnë të shijojnë të qetë romancën e tyre.

Mirëpo Olta mesa duket nuk mendon se kjo lidhje e çiftit do të vazhdojë edhe jashtë shtëpisë.

Aktorja ua ka shprehur disa herë edhe protagonistëve këtë opinion të sajin në formë shakaje.

E pyetur nga moderatorja lidhur me këtë, Olta është shprehur se sipas saj mes dyshes së njohur nuk sheh shumë të përbashkëta, të cilat mund t’i mbajë të lidhur jashtë shtëpisë.

Pavarësisht të gjithave, aktorja është shprehur se mendimi është i saji ama vendimi u takon veç atyre.

Linku: Big Brother VIP

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CpyYWNPLVEq/