Home ShowBiz Tentuan ta piratonin, Luizit i ndodh e papritura me Instagramin
Tentuan ta piratonin, Luizit i ndodh e papritura me Instagramin
0

Tentuan ta piratonin, Luizit i ndodh e papritura me Instagramin

0
0

Luizit i ka ndodhur e papritura në rrjete sociale.

Llogaria e tij e Instagramit që menaxhohej nga Jurgena tashmë është dorëzuar tek motra e këngëtarit Ina.

Faqja mban emri Ina Ejlli, që është dhe motra e Luizit, po ashtu dhe një foto e tyre bashkë në profil.

Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale familjarët kanë sqaruar çfarë po ndodh me Instagramin e tij.

‘Fansa të dashur. Për arsye sulmesh deri në ekstrem për të vjedhur këtë instagram, motra e Luizit që është zotëruesja e këtij instagrami, do ta menaxhojë vetë. Me shumë dashuri familja e Luizit’.

Faqja e tij numëronte  637 mijë ndjekës dhe së fundmi ka pësuar një rënje.

Linku: https://www.instagram.com/ina.ejlli/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/ina.ejlli/

tags: