Home ShowBiz Ups! Sara Hoxha zbulon arsyen kryesore të zënkave me Ledri Vulën dhe fajin e paska vetë
Ups! Sara Hoxha zbulon arsyen kryesore të zënkave me Ledri Vulën dhe fajin e paska vetë
0

Ups! Sara Hoxha zbulon arsyen kryesore të zënkave me Ledri Vulën dhe fajin e paska vetë

0
0

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë një nga çiftet më të dashur të showbizit.

Sara u bë edhe më e pëlqyer nga publiku pas eksperiencës së saj të parë televizive në emisionin e kërcimit “Dance With The Stars”.

Së fundmi ajo ka qënë e ftuar në emisionin e pasdites “Ftesë në pesë” së bashku me balerini e njohur, Luixhino Hala.

Gjatë një loje, blogerja është pyetur se për çfarë arsye ndodh debati më i shpeshtë me Ledrin.

“Nuk para zihem shumë me Ledrin, por arsyeja pse mund të ndodhë një debat është mospërgjigja e telefonit.

Zakonisht neglizhenca është gjithmon nga ana ime, sepse unë kur jam me njerëz e harroj telefonin.

Madje edhe kur e kam me vete Poin, harroj t’i bëj video dhe t’ia dërgoj dhe për ai mërzitet shumë”, ka zbuluar Sara.

Linku: https://youtu.be/iJkOxSekgOc

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/sarahoxha/