Home ShowBiz Ja do të marr ja do të vdes, Sara ia ‘punon hapur’ Ledrit me një tjetër
Ja do të marr ja do të vdes, Sara ia ‘punon hapur’ Ledrit me një tjetër
0

Ja do të marr ja do të vdes, Sara ia ‘punon hapur’ Ledrit me një tjetër

0
0

Sara dhe Ledri janë ndër dyshet më tërheqëse të estradës sonë. Sara është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh e shikojmë të ndajë momente të këndshme me miqtë e saj virtual.

Pak ditë më parë partneri i saj Ledri lançoi bashkëpunimin me Majk  i cili titullohet ‘Marr’.

Kënga si çdo projekt i tyre ishte e pritshme që të arrinte këtë nivel suksesi.

Sara nëpërmjet një postimi në rrjete sociale ka bërë një batutë mjaft gazmore në lidhje me projektin e Ledrit. Ajo është shfaqur duke përqafuar një manekin ku krahas fotos i shkruan: Ja do të vdes ja do të marr.

E bija e tyre Poem po ecën në gjurmët e prindërve dhe që tani iu ka rrëmbyer zemrat ndjekësve me postime të ëmbla që realizon herë pas here.

Linku: https://www.instagram.com/stories/sarahoxha/2593678180404229576/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/sarahoxha/