Home Sport Tifozja më seksi e Rusisë, lakuriq pas triumfit ndaj Spanjës
Tifozja më seksi e Rusisë, lakuriq pas triumfit ndaj Spanjës
0

Tifozja më seksi e Rusisë, lakuriq pas triumfit ndaj Spanjës

0
0

Bukuroshet ruse në këtë botëror, gjithnjë e më shumë po i shtynë meshkujt të kthejnë kokën nga tribunat.

Së fundmi ka qënë modelja ruse, Maria Liman e cila është zhveshur dhe ka pozuar toples pas fitores që Rusia arriti ndaj Spanjës.

Ajo në barkun e saj mbante një shkrim që lexonte “Russia” dhe në njërën këmbë një zemër me ngjyrat e flamurit rus, ndërsa përpara kishte edhe një tortë duke simbolizuar festimin për arritjen e papritur të Rusisë.

Link: https://www.instagram.com/p/BkvR-d7AxBt/?taken-by=liman_maria

Link: https://www.instagram.com/p/Bkk3qoQAQq2/?taken-by=liman_maria

Link: https://www.instagram.com/p/BkPXTFLgHTM/?taken-by=liman_maria

Link: https://www.instagram.com/p/BkcKigyAYiO/?taken-by=liman_maria

Link: https://www.instagram.com/p/BkS3XNwAJtz/?taken-by=liman_maria

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/Bkk3qoQAQq2/?taken-by=liman_maria