Home Sport Tifozja çeke e Juves ndez Instagramin, nuk ka asgjë për të fshehur
Tifozja çeke e Juves ndez Instagramin, nuk ka asgjë për të fshehur
0

Tifozja çeke e Juves ndez Instagramin, nuk ka asgjë për të fshehur

0
0

Modelja çeke që jetëon në Barcelonë, Eva Padlock, e cila mori famë në botën e garave më motorë, ka 1.2 milionë ndjekësa në Instagram.

Modelja ka marrë vëmendje në mediat rozë, pasi disa foto i ka me bluzen e Juventusit, duke zbuluar kështu së është tifoze me këtë skuadër.

Modelja gjithashtu dallohet për format e saj seksi dhe për foto bombastike që publikon për ndjekësit e saj në Instagram.

Link: https://www.instagram.com/p/BvEtOalhfiI/ https://www.instagram.com/p/BuyaLbtByB3/

Link: https://www.instagram.com/p/BxVUbC_BiPH/

Link: https://www.instagram.com/p/ByA3KXNozMA/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BxK2g3EBkdo/