Home Sport “Çmendi” tifozët me format e saj, Kinsey Volanski së shpejti vjen në vendin tonë
“Çmendi” tifozët me format e saj, Kinsey Volanski së shpejti vjen në vendin tonë
0

“Çmendi” tifozët me format e saj, Kinsey Volanski së shpejti vjen në vendin tonë

0
0

Modelja ruse Kinsey Volanski tërhoqi vëmendjen e të gjithë botës gjatë finales së Ligës së Kampionëve ndërmjet Liverpulit dhe Totenhemit. Bjondja me format seksi, provokoi duke u futur në fushën e blertë, e veshur me bikini, pothuajse e zhveshur.

Por një lajm i mirë vjen për të gjithë ndjekësit e saj, pasi këtë javvë modelja seksi do të jetë në Prishtinë.

22-vjeçarja ruse, e cila tashmë numëron një numër të madh fansash në rrjetet sociale, paguhet për të marrë pjesë në aktivitete promocionale, së bashku me të dashurin e saj.

Sipas mediave kosovare Volanski do të jetë e ftuar nderi në një tur me makina sportive që do të startojë nga Polonia dhe do të përfundojë në Greqi.

Ditën e enjte ky aktivitet do të ketë ndalesën në Prishtinë, ndërkohë që shumë fansa do të kenë mundësi që ta shohin nga afër, modelen që “djegu” finalen e Championsit.

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/ByN43D8pISw/