Home ShowBiz Xhensila godet sërish, ekspozon të pasmet me foto provokuese, por bën premtimin që nuk pritej
Xhensila godet sërish, ekspozon të pasmet me foto provokuese, por bën premtimin që nuk pritej
0

Xhensila godet sërish, ekspozon të pasmet me foto provokuese, por bën premtimin që nuk pritej

0
0

Ajo është përfolur vazhdimisht për jetën e luksit dhe fotot provokuese që publikon vazhdimisht në rrjetet sociale.

Së fundmi u pa duke pushuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në një prej ishujve më të shtrenjtë, ku ka pushuar edhe ish presidenti Obama

Ish banorja e Big Brother, Xhensila Pere ka publikuar në instagram disa foto me bikini nga plazhi në të cilat ekspozon të pasmet.

Ajo çka të bie në sy është premtimi që bën: “Nuk zhvishem më për 2019, kjo ishte e fundit”, thotë Xhensila.

Mesa duket fansat nuk e kanë pritur mirë këtë lajm, pasi janë shprehur gjithë keqardhje që nuk do ta shohin më provokuese Xhensilën.

View this post on Instagram

Nuk zhvishem më për 2019 😂 #thelastone

A post shared by Xhensila Pere (@xhensilapere_) on

Link: https://www.instagram.com/p/B2jkhzonirD/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B2Rz5q8Hbq9/