Home ShowBiz “A je e lumtur tani Elita?”, Gjiko i plotëson dëshirën bashkëshortes, reagon moderatorja
“A je e lumtur tani Elita?”, Gjiko i plotëson dëshirën bashkëshortes, reagon moderatorja
0

“A je e lumtur tani Elita?”, Gjiko i plotëson dëshirën bashkëshortes, reagon moderatorja

0
0

Reperi Gjiko ashtu si shumica e meshkujve e ka qejf shpejtësinë në makinë dhe kjo mesa duket ka bërë që të ketë herë pas here debate me Elitën.

Moderatorja e kritikon vazhdimisht këngëtarin që të drejtojë makinën me shpejtësi më të ulët dhe këtë herë këngëtari ka vendosur t’ja plotësojë dëshirën.

Ai ka postuar një video ndërsa tregon se shpejtësia nuk i kalon të 60 km në orë.

“A je e lumtur Elita Rudi, 60 km në orë, lëvizje e sigurt”, shkruan Gjiko krahas videos së postuar në instagram.

Të njëjtën video e ka ripostuar edhe Elita e cila shkruan: “Tani po” dhe e shoqëron komentin me një zemër.

Gjiko dhe Elita janë një prej çifteve më të dashura të showbiz.

Ata janë vazhdimisht aktiv në rrjetet sociale ku i shohim të postojë foto e video të shumë së bashku me të birin i cili pritet të festojë shumë shpejt një vjetorin e lindjes.

Link: https://www.instagram.com/gjikotheflyboy/

Link: https://www.instagram.com/elita.rudi/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6wMrtMl0l6/