Home ShowBiz Arbenita dhe Fero i japin fund…, “Më mirë vetëm sesa..”
Arbenita dhe Fero i japin fund…, “Më mirë vetëm sesa..”
0

Arbenita dhe Fero i japin fund…, “Më mirë vetëm sesa..”

0
0

Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero janë vënë shpesh herë në qendër të vëmendjes me lidhjen e tyre e cila është bërë shpesh herë burim lajmesh rozë.

Modelja ndodhet aktualisht në Angli ku ka ngecur prej Coronavirus larg nga reperi Fero i cili ndodhet në Gjermani.

Më herët ajo e ka shprehur shpesh herë sesa shumë i mungonte familja dhe i dashuri tani që po qëndron larg tyre e izoluar.

Mirëpo së fundmi duket sikur diçka mund të ketë ndodhur mes tyre, pasi modelen e shohim të postojë disa shprehje që na bëjnë të dyshojmë.

Fillimisht ajo shkruan: ” Më mirë të rrish vetëm sesa me një person që është gjysmë prezent, apo nuk do të jetë”

Ndërsa në një tjetër postim në instagram modelja shkruan se nuk ka rëndësi çfarë ndodh dielli do të shkëlqejë sërish, një postim humoristik shoqëruar me një diell që buzëqesh i frikësuar në 2020.

Nuk e dimë në fakt se çfarë ka ndodhur realisht mes tyre, nuk është çudi që të jetë sërish një lojë ashtu si herën e fundit kur reperi pranoi se ishin ndarë, por modelja deklaroi më vonë se në të vërtetë nuk ishin ndarë ansjëherë.

arbenitaaaaa

Arbenita

Link: https://www.instagram.com/arbenitalsmajli/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8jImUKlk7z/