Home ShowBiz Sa qenka rritur barku.., Olta nis pushimet dhe pozon me bikini nga plazhi
Sa qenka rritur barku.., Olta nis pushimet dhe pozon me bikini nga plazhi
0

Sa qenka rritur barku.., Olta nis pushimet dhe pozon me bikini nga plazhi

0
0

Aktorja Olta Gixhari do të bëhet shumë shpejt nënë për herë të parë.

Lajmin  e dha vetë aktorja me një foto ku pozonte për herë të parë me partnerin në një foto në breg të detit.

Olta nuk ka dhënë ende detaje mbi gjininë e bebit, apo në cilin muaj të shtatëzanisë është, por ka postuar herë pas here foto dhe video ku tregon barkun e rrumbullakosur.

Së fundmi aktorja ka nisur pushimet në bregdetin spanjoll ku e shohim të postojë foto me bikini ndërsa tregon barkun e rrumbullakosur dhe që është rritur dukshëm nga hera e fundit që Olta ka postuar një foto ku tregonte barkun.

“Ne dhe deti”, shkruan ajo krahas fotos ndërsa shohim se miq dhe fansa të saj i kanë komentuar krahas fotos kryesisht duke e uruar për shtatëzaninë.

Link: https://www.instagram.com/p/CCGSn7VHxeP/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8bX8SnHRld/