Home ShowBiz Luana Vjollca vjen këtë javë me…
Luana Vjollca vjen këtë javë me…
0

Luana Vjollca vjen këtë javë me…

0
0

Pas disa dueteve te suksesshme duket se Luana di të zgjedhi dhe të sjelli sukses në industrinë e muzikës.

E përqëndruar në një sektor ritmik të muzikës moderne, këtë herë këngetarja vjen në një duet me Jay Santos,

nga postimet e saj kemi parë se në videoklip do të ketë shumë skena luksoze dhe mbi të gjitha thuhet se kånga ka pritshmëri të larta në Spanjë, publik ky që pret me pa durim projektin e ri.

View this post on Instagram

#LOCOS !!! 🔥🔥🔥 Who is ready? SAVE THE DATE! 💣

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Link: https://www.instagram.com/p/CDwN7iLnYDw/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CDmIB4CHGep/