Home Lifestyle Parashikimi i motit, 2 tetor 2022
Parashikimi i motit, 2 tetor 2022
0

Parashikimi i motit, 2 tetor 2022

0
0

Moti në vendin tonë do të jetë me shira të vazhdueshme, por me temperatura të larta.

Dita e sotme do të jetë më vranësira dhe reshje shiu në zonat veriore e qëndrore, që në orët e para të mëngjesit sipas meteoalb.

Edhe pjesa e dytë e ditës së sotme dhe në orët e vona të natës, një pjesë e territorit do të përjetojë reshje të pjesshme.

Nuk do të mungojnë dhe orët me diell në zonat fushore.

Temperatura do të vijojnë nga 28-29 gradë.

Linku: meteoalb

Burimi i fotos: https://unsplash.com/s/photos/sunny

tags: