Home ShowBiz Marina zbulon detajin që Geti është dashuruar pas saj
Marina zbulon detajin që Geti është dashuruar pas saj
0

Marina zbulon detajin që Geti është dashuruar pas saj

0
0

Marinën kjo e diel e ka gjetur pranë bregdetit. Teksa ishte futur në det për t’u larë dikush e ka bërë për të qeshur dhe nga foto e publikuar prej saj ka qënë një e qeshur me gjithë zemër.

Por bashkë me postimin e kësaj foto të veçantë, vet Marina ka zbuluar një detaj të saj që e ka bërë Getin të dashurohet marrëzisht me të.

„Ne kurrë nuk do të dimë të gjitha të mirat që mund të bëjë një buzëqeshje e thjeshtë“.

Në fakt Geti nuk ka pasur faj sepse buzëqeshja e Marinës është e veçantë:

We shall never know all the good that a simple smile can do.

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Link: https://www.instagram.com/p/BmqqIYonyOI/?taken-by=marina_vjollca

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BkxgwFFHHo8/?taken-by=marina_vjollca